Isıtma giderlerinizi azaltın!

Isıtma giderlerinizi azaltın!

Kombinizi yenilerken, “fırsat bu fırsat” kampanyamızdan  faydalanabilirsiniz. Kampanyamız kapsamında cihazınınızı yenilemeden önce tesisatınızda ve radyatörlerinizde biriken çamur, demiroksit ve kireç karışımı bulamaçı kimyasal sıvılar ve özel temizlik makinamızla temizliyoruz. Artık peteklerinizin altı da üstü de ısınıyor. Çamur ve mil dolu radyatör gözeneklerinde pırıl pırıl sıcak su dolaşıyor. Bu sayede hem evinizdeki komfor artıyor hemde daha ekonomik ve verimli bir sisteminiz oluyor.

Aşağıda izleyeceğiniz örnek uygulama videosundaki hzimeti almak için İngiltere’ye gitmenize gerek yok! Aynı kalitede hizmeti firmamızdan alacaksınız. Üstelik 350 sterline değil sadece 250 TL’ye…

Söz ekonomiden açılmışken bir de radyatörlerinize termostatik vana taktırdınız mı deymeyin keyfinize…

Unutmayın termostatik vanaya bir kez ödeme yaparsınız ve yakıtta %30’lara varan tasarruf elde edersiniz. Üstelik bu tasarruf her ay ödeyeceğiniz faturalarınıza yansıyacaktır.

Kimse elinde termometre radyatörün başında oda sıcaklığı 20ºC olduğunda peteğin vanasını kapatayım, oda soğumaya başlayınca tekrar açarım diyemez. Diyelim ki dedi hangi peteğe yetişecek. Bir evde nerden baksanız 7 petek var ve herbirinin başına bir görevli tayin etseniz adamlar 1 güne kalmaz pes ederler.

Oysa termostatik vanalar binlerce kere bu işi yapmakta ve size sabit sıcaklık konforunu yaşatmaktadırlar. Cebinizi seviyorsanız zaman kaybetmeden bizi arayın ve randevunuzu alın!

 

21 yıldır bu sektörde kalmamızın kaynağı yeniliklerden doğacak faydaları en hızlı şekilde siz değerli müşterilermizle paylaşmamızdır.

Saygılarımızla

İmsan Tes. Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın