Hakkımızda


Mimari yenilik ve değişimleri çok yakından takip ediyoruz.

Bu değişiklikleri iki ana başlık altında topluyoruz.

  • Fonksiyonellik: Daha verimli alan kullanımı. Ev eşyaları ile içiçe giren ısıtıcılar…
  • Estetik ve sanat: Hem ısıtan, hem de dekorasyona katkı sağlayan ürünler .Günümüzden geleceğe sanatsal değeri olan eserler bırakabilmek.

Eski tip kalorifer petekleri günümüzde tekrar popüler olmaya başladı. Nostalji radyatör modellerine uygun döküm radyatör vanaları üreterek mimar ve içmimarlarımızın bu konuda yaşadığı sıkıntıları gideriyoruz. El işi işlemeli vanalarımız, mermer volanlı vanalarımız, eskitme pirinç-nikel-bakır kaplamalı vanalarımızla başladığımız serüvenimize her geçen gün yeni ürünler ve modeller katıyoruz.  Ahşap aksesuarlardan oluşan vanalarımız  sayesinde mobilyalarınızla da uyum sağlıyoruz.

Dekoratif kalorifer peteklerine duyulan ilgi, dekoratif radyatör çeşitlerinin hızla artmasına sebep olmaktadır. Ülkemizde de son zamanlarda bu yönde tüketici talepleri hızla artmaktadır. Cam kalorifer petekleri veya cam panel radyatörler üzerine yapılan baskılar ile tablo şıklığında ürünler üretilmektedir. Dekoratif kalorifer petek modellerine olan talepteki ciddi artış beraberinde dekoratif ve şık vanalara olan ilgiyi de arttırmıştır. Bu ürünler için tasarladığımız krom, altın sarısı, rosa gold bakır, aurora titanyum kaplamalı birbirinden şık vanalarımızın yanı sıra çok hoş renk kombinasyonlarından oluşan renkli vanalarımızı da sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Modern kalorifer peteklerine olan ilgi sonucu alüminyum petek üretimi de oldukça yaygınlaşmıştır. Alurad radyatör firmasının başını çektiği sektörde radyal alüminyum radyatörün ürettiği  radyal peteklere daha sonradan carisa radyatör, allstar alüminyum radyatör, notarad alüminyum radyatör, efes alüminyum radyatör , notarad alüminyum radyatör ve risa alüminyum radyatör gibi birçok firma eklenmiştir.

Bu ürünler insanların yerden kazanmak için aradığı daha ince petek modelleri yani daha ince petek kaloriferlerine kavuşmalarını da sağlamıştır.

Modern radyatör modelleri konusunda kullanılan bir diğer ürün de paslanmaz çeliktir. Birbirinden şık tasarım ve estetik anlayışını modern radyatörde birleştiren firmalar arasında hammam radyatör(radim radyatör), aeon gibi firmalar vardır.

Listenin sonunda yer alan ancak halen en ucuz ısıtıcı olma ünvanını elinde tutan panel radyatör konusunda firmamızın biribirinden şık ve inovatif çalışmaları vardır. Panel radyatör boyama konusunda uyguladığımız mat siyah renk çok beğenilmiştir. Oturak bank şeklinde olan önü ve arkası dekoratif sac ile kapatılmış modelimizi önümüzdeki günlerde birçok işyeri,okul, hastane, kafe, eczane ve restoranta göreceğinizi umuyoruz.

Radyatör fabrikaları gelen yoğun talep karşısında radyatör imalatının tamamını standart ve en çok tercih edilen ekonomik modellere kaydırmak zorundadır. Adetlerin milyonlarla ifade edildiği bu alanda rekabet inanılmazdır.  Demirdöküm panel radyatör, mastaş panel radyatör, elba radyatör başı çeken firmalardır.  Bizim gibi tasarım ve inovasyona açık firmalar ise bu ürünleri daha butik ve modern formlara sokmaya çalışmaktadır.

Dekoratif petek modellerine ilaveten banyolarda kullanılan şık havlupanların popülerliği de her geçen gün artmaktadır. İzmir havlupan firmaları ve İstanbul havlupan firmaları hem iç hem de dış piyasa için sürekli üretim yapmaktadırlar.  Havlupan üreticileri de panel radyatörde olduğu gibi havlupan imalatının çoğunu standart ürünlere dayandırmaktadırlar. Havlupan firmalarının arasında da çok büyük rekabet yaşanmaktadır.

Radyatör-vana-tesisat üçgeninde yaşanan en büyük sıkıntı plastik boruların estetikten uzak olmasıdır. Bu görüntü kirliliğini yok etmek için geliştirdiğimiz kılıf-rozet modellerimiz sayesinde hem pprc borular ve dış dişli plastik rekorlar, hem de pex borular ve rekorları göz önünden kaldırarak estetik bütünlüğü sağlıyoruz.

Şuanda üzerinde çalıştığımız ekzantrik tesisat parçası sayesinde aks uyumsuzluğu yaşanan tesisatlarda özellikle havlupan ve radyatör montajlarında tesisatçılara büyük kolaylıklar sağlayacağız.

Tesisatın sanata dönüştürüyoruz. Evlerinizde ısıtıcının ötesinde değerli estetik birer obje katmaya çalışıyoruz.

Estetik, işlevsel, sanatsal ve sıradışı tarzı olanların buluştuğu adrestir “inorava”.

 

Anahtar Kelimeler; eski tip kalorifer peteği, nostalji radyatör, izmir havlupan firmaları, havlupan firmaları, havlupan imalatçıları, havlupan imalatı, havlupan üreticileri, istanbul havlupan firmaları, radyatör fabrikaları, radyatör imalatı, panel radyatör boyama, modern kalorifer petekleri, modern radyatör, modern radyatör modelleri, ince petek kalorifer, ince petek modelleri, dekoratif kalorifer, dekoratif kalorifer petek modelleri, dekoratif petek modelleri, dekoratif radyatör çeşitleri, cam kalorifer petekleri, cam panel radyatör, alurad radyatör, radim radyatör, radyal alüminyum radyatör, radyal petek, radyal radyatör, mastaş radyatör, hammam radyatör, carisa radyatör, anarad alüminyum radyatör, allstar alüminyum radyatör, alter radyatör, risa alüminyum radyatör, notarad alüminyum radyatör, mastaş panel radyatör, efes alüminyum radyatör, elba radyatör