YENİ Demirdöküm Nitromix ve Nepto Modeli Kombiler Tel: 0216 389 2343

YENİ Demirdöküm Nitromix ve Nepto Modeli Kombiler Tel: 0216 389 2343

Demirdöküm, geliştirdiği yoğuşmalı kombi kategorisinde “Nitromix” ve konvansiyonel kombi kategorisinde ise “Nepto” modeli olmak üzere iki yeni ürünü pazara sundu.

Nitromix modeli kombilerin ilk göze çarpan özelliği, yoğuşma verimlerinin % 108 gibi çok yüksek bir değere ulaşmasıdır. Bu yüksek verim değeriyle Demirdöküm, son yıllarda giderek büyüyen yoğuşmalı kombi pazarında son kullanıcılara daha iyi ve kazançlı bir kombi sunmayı hedeflemiştir.

Nepto modeli kombiler sayesinde  özellikle toplu işlerde, daha büyük pazar payı elde edilecektir. Tek eşanjörlü kombi almak isteyenlerin beğenisine sunulmuştur

Ülkemizde ev sahipleri kiracılara bir çok konuda destek olmaktadırlar. Kiracıların kullandığı kombileri ev sahipleri aldığı halde bazı kiracılar bırakın bakım yaptırmayı, kombileri çok hor kullanabilmektedir.

Bu sebeplerden dolayı ev sahipleri, kiracılarına daha ekonomik kombileri taktırmayı tercih etmektedirler. Demirdöküm ekonomik kombi pazarından büyük pay kapmak ve bunu yaparken de kaliteden asla taviz vermemek adına   “Nepto” kombileri geliştirmiştir.

Hepimize hayırlı uğurlu olması dileğiyle…

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın