Demirdöküm Kombiler Evinizin Sigortası !

Demirdöküm Kombiler Evinizin Sigortası !

25 Eylül – 30 Ekim tarihleri arasında Demirdöküm kombi alan müşterilerimizin evleri 1 yıl boyunca ücretsiz sigorta edilecektir.

Sizler Demirdöküm kombi konforuyla sıcak su alıp, ısınırken aynı zamanda da Anadolu Sigortanın “1 yıllık ev eşyası sigortası” ve “ev asistans hizmeti” Demirdöküm A.Ş. tarafından size hediye edilecektir.

Kombi montaj kampanyamızdan yararlanan müşterilerimize 1 adet SD 2005 modeli oda termostatı İmsan Tesisat Ltd. Şti. tarafından hediye edilecektir.

Oda termostatlarının kombi bağlantısı Demirdöküm servisleri tarafından ücretli olarak yapılacaktır. Kombinizin  “ilk çalıştırma kaydı” için 444 1 833 nolu Demirdöküm Müşteri İletişim Merkezi telefonunu aramanız yeterlidir.

Müşteri iletişim merkezi yetkilileri ile görüşürken oda termostatının da takılmasını istediğiniz belirtmeyi unutmayınız.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimiz http://imsanyapi.com.tr.tr adresinden iletişim bölümünü doldurmaları yeterlidir.

SAYGILARIMIZLA

İMSAN TES. YAPI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Konut sigortası hakkında detaylı bilgi;

Türkiye’nin öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta, kötü gününde sigortalısının yanında durmaya devam ediyor. Anadolu Sigorta’dan konut sigortası sahibi olanlar evlerinde bir hırsızlık hasarı gerçekleşmesi halinde, bu ürünle birlikte sunulan kolaylıklar ve hizmetler ile rahat bir nefes alıyor.

Anadolu Sigorta’nın konut paket poliçesi kapsamında sunduğu hizmetler şu şekilde sıralanıyor;

  • Hırsızlık sonucu kapıdaki kilitte meydana gelebilecek hasarlar nedeniyle ortaya çıkan çilingir ve anahtar tamir masrafları teminat kapsamında karşılanıyor.
  • Konutun dış cephesinde bulunan camların hırsızlık veya hırsızlığa teşebbüs sonucu kırılması veya zarar görmesi durumunda, daha ileri hasar ve zarara karşı konutu korumak amacıyla, hasar gören camın aynısı takılıp değiştiriliyor ve yapılması gerekli acil tamirat masrafları da ödeniyor.
  • Konutta bir hırsızlık hasarı meydana gelmesi durumunda sigortalı ve birinci derecede aile üyelerinin bir günlük dört yıldızlı otele kadar konaklama masrafları (Oteldeki kahvaltı da dahil olmak üzere) karşılanıyor.
  • Anadolu Sigortalı seyahatte iken, hırsızlık, kapı ve pencerelerin zorlanması nedeniyle evine dönmesi gerekiyorsa kendisinin ve beraberinde seyahat edecek olan birinci derece aile üyelerinin daimi ikametgahına dönüş masrafları karşılanıyor.

Anadolu Sigorta, konut sigortası ile birlikte herhangi bir ek ücret istemeden sigortalılarına asistans hizmetleri de sunuyor. Bunlar; konutta meydana gelen hasar sonucu oluşan tesisat ve elektrik sorunlarının tamiratından, doktor veya ambulans gönderilmesine, otel hizmetine veya konutun fatura ödemelerine destek vermeye kadar, geniş bir yelpazede bulunuyor.

Poliçe ile verilen teminatlar sonucunda, konutta meydana gelen bir hasar durumunda, konutu koruma ve gözetim altına alma hizmeti, tecrübeli güvenlik görevlileri tarafından yerine getiriliyor. Sigortalının talebi ile gerçekleşen bu hizmette profesyonel bir güvenlik görevlisi bizzat hasarlı konuta gidip görevini yerine getiriyor.

Anadolu Sigorta’nın konut poliçeleri kapsamında sigortalılara sunduğu diğer önemli ayrıcalıklar ise acil sağlık hizmetleri ve konut mini onarım asistans hizmeti. Acil sağlık hizmetleri kapsamında; kara ambulansına ilave olarak hava ve deniz ambulansı sağlanmakta ve ambulans sadece sağlık kuruluşlarına sevk eden bir araç olmayıp, devamlı hizmet (tam gün) vermek üzere, yoğun bakım donanımlı, en gelişmiş haberleşme teknolojisi ile donatılmış ve gereken durumlarda acil müdahale yapabilecek hekim, anestezi teknisyeninden oluşan bir ekip bulundurmaktadır.

Sigortalı ve onunla aynı konutta yaşayan aile bireyleri bu hizmetten 24 saat süre ile

sigortalı konutta bulunan tüm kişiler ise konut içinde bulundukları süre zarfında yararlanabiliyor.

Sigortalıların ihtiyaçlarına en iyi seviyede cevap vermek amacıyla, ilk aşamada İstanbul’daki sigortalılar için verilmeye başlanan konut mini onarım hizmeti ise; “mobilya mini hasar onarımı”, “sert zemin onarımı”, “döşeme ve halı onarımı”, “leke çıkarma ve su hasarları acil müdahalesi ve kurutma restorasyonu” başlıklarında sunuluyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın