Demirdöküm Klima Montajı

Demirdöküm Klima Montajı

Bizi arayın aynı gün ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanın. Klima temini ve montajının aşırı yoğunluktan sorun haline geldiği bir dönemde, birde keşif yapılmadan direk ürünü alıp madur olan insanları da görünce zaten yıllardır sürekli yaptığımız ücretsiz keşif hizmetlerimize hız vermeye karar verdik. Üstelik ücretsiz olan bu hizmetimizden faydalanarak hem mekanınıza en uygun cihazı seçmiş hem de montajda yaşanacak sorun ya da belirsizlikleri önceden çözmüş olacağız. Ürün siparişinizi alır almaz yetkili servislerimizle temasa geçerek en yakın tarihte klimanızın montajını sağlıyoruz. Cihazlarınızı montajdan 1 gün önce adresinize teslim ediyoruz. Pazar günü dahil 9:00-21:00 saatleri arasında ücretiz keşif hizmeti vermekteyiz.

04Demirdöküm Asınıfı klimalar Türk Demirdöküm Fabrikaları A.Ş.’nin Bilecik Fabrikalarında üretilmekte ve ülkemizle eş zamanlı olarak tüm Avrupa pazarında satışa sunulmaktadır.

2010 model klimalarımız A2 ve 410 modelleridir.

A2 modeli klimalarımızın üstün özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

  • A enerji sınıfı
  • Antibakteriyel filtre
  • Jet cool özelliği (şok soğutma)
  • R22 soğutucu akışkan
  • Hot start (ısıtma konumunda direk sıcak hava üfleme)
  • Düşük enerji sarfiyatı

A410 modeli klimalarımızın A2 model klimalarımızdan ayıran 2 farklı özellik şunlardır;

1- Kullanılan soğutucu gaz R410a (çevre ve ozon dostu) gazıdır.

2- İyonizer filtre özelliği sayesinde en ufak polen ve partikülleri dahi filtreleyebilir. Özellikle solunum yolu rahatsızlığı veya alerjik astımı olanların tercihidir.

Klima montajları “Demirdöküm Yetkili Servislerimizce” ücretsiz yapılmaktadır. Cihazın bağlanacağı yerde güç yani elektrik olmalıdır. Elektrik tesisatı çekilmesi ücretsiz montaja dahil değildir. Bakır boru tesisatı 5m’ye kadar ücretsizdir.

18 yıldır sizlerden aldığımız güçle sizlere en kaliteli hizmet ve ürünleri sunmaya devam ediyoruz ve edeceğiz…

Bu gönderiyi paylaş